Strojové vyšívanie

„Pomôžeme vám, alebo vaším výrobkom zvýšiť image a tým, váš hmotný a nehmotný zisk.“ Firma CeHaTex, vám na trh prináša na zviditeľnenie vašej firmy výšivky a nášivky. Na zabezpečenie kvalitnej výšivky firma disponuje najmodernejšou technológiou a kvalitným vyškoleným personálom s dlhoročnými skúsenosťami. Sme malá, dynamicky, pružná firma. Hlavný dôraz kladieme na profesionálny a individuálny prístup k vám, našim zákazníkom. U nás máte možnosť dať si vyrobiť reklamné nášivky, výšivky, firemné logá, či iné jedno alebo viacfarebné motívy na rôznorodý textilný materiál ako sú napr.: tričká, polokošele, čiapky, uteráky, pracovné odevy… Máme širokú škálu farieb. Pri výrobe používame tie najlepšie materiály.

Postup pri objednávkach a cenotvorba:

  • Zaslanie loga – je potrebné aby sme pred zaslaním cenovej kalkulácie videli ako vyšívaný obrázok (logo) vyzerá. Záujemca nám logo dodá /zašle emailom/ podľa možnosti vo formáte CDR, Al, poprípade Pdf. Čiastočne vhodné sú aj formáty JPG, BMP alebo GIF, ale musia byť dobrej kvality.
  • Vypracovanie cenovej ponuky – po obdržaní Vášho loga Vám budeme vedieť vypracovať cenovú ponuku. Zvyčajne ju zhotovujeme a zasielame záujemcom do 24 hodín.
  • Objednávka – ak je zákazník s cenou spokojný, zašle nám záväznú objednávku. Pri nových zákazníkoch a pri väčších zákazkách je potrebné, aby objednávajúci zaplatil vopred dohodnutú zálohu.
  • Výroba – Na základe objednávky, vytvoríme z dodaného loga vyšívací program, za pomoci ktorého vyšívací automat, vyšije požadovanú grafiku na textil.
  • Expedícia – Po ukončení výroby sa výšivka prekontroluje, obstrihá, poskladá a zabalí. Následne sa kuriérskou službou zašle zákazníkovi. Za spracovanie vzoru sa účtuje iba raz. Ak si klient opakovane bude chcieť dať vyšiť ten istý vzor (logo), tak sa mu poplatok za spracovanie vo vyšívacom programe nebude účtovať.
Ceny nášiviek sú v priemere navýšené o 25-35% v závislosti od veľkosti, typu opracovania okrajov a finálneho formátu (suchý zips…). Kontaktujte nás