ECOBOLLE.it – ekologické čapované čistiace prostiredky

Na našej kamennej predajni sme pre Vás prišli s novinkou ekologickej čapovanej drogérie. V tomto článku sa dozviete viac o značke ECOBOLLE a aj o jednotlivých produktoch, ktoré ponúkame. ?

 

Čím je spoločnosť ECOBOLLE výnimočná?

Drogéria Ecobolle je 90% biodegradovateľná, neobsahuje chlór, fosfáty, parabény alebo živočíšne enzýmy, 90% je na báze rastlinných produktov bez umelých farbív.

 • Certifikácia spoločnosti podľa ISO 9001

Kvalita čistiaceho prostriedku, ale aj firemná kvalita. Rovnaká pozornosť, ktorá sa venuje realizácii produktov, sa nachádza aj vo vnútorných postupoch, ktoré sú neustále monitorované a rozvíjané tak, aby pomáhali čoraz efektívnejšie svojim zákazníkom. Tak získala spoločnosť Eco Bolle prestížnu európsku certifikáciu UNI EN ISO 9001, ktorá zaručuje spoľahlivosť a dodržiavanie štandardov predaja a služieb.

 • Žiadne testy na zvieratách

Spoločnosť Eco Bolle zaručuje, že všetky jej produkty NIE SÚ testované na zvieratách . Je to preto, že formulácia mydiel a detergentov zohľadňuje najpokročilejšie európske normy kvality. 

 • Bez niklu

Eco Bolle neustále hľadá zlepšenie kvality svojich čistiacich prostriedkov. Z tohto dôvodu podrobuje svoje výrobky dermatologickým a Nickel testom . Za týmto účelom vytvorili spoluprácu s prestížnym oddelením lekární jednej z najstarších talianskych univerzít v Neapole.

 • Systém vratných obalov

Spoločnosť Ecobolle, bola prvá talianska spoločnosť pracujúca s čistiacimi prostriedkami, ktorá zaviedla systém vratných obalov. Nákup čistiacich prostriedkov Eco Bolle znamená prispievanie k ochrane životného prostredia, znižovaním množstva plastov umiestnených denne na trhu.

Ponuka ECOBOLLE na našej predajni

Produkty ECOBOLLE si u nás môžete zakúpiť každý pracovný deň od 7:00 do 16:00. ?

Aviváže

 • Aviváž Blue Active

Koncentrovaná a veľmi voňavá. Inšpirovaný slávnou vôňou DASH ACTILIFT

Zloženie (Reg. CE 648/2004): <5% katiónové povrchovo aktívne látky, Ostatné zložky: methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, farbivá, parfum.

 • Aviváž Levanduľa

Príjemná , prenikavá vôňa levandule.

Zloženie (Reg. CE 648/2004): <5% katiónové povrchovo aktívne látky, Ostatné zložky: methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, farbivá, parfum.

 • Aviváž Biele pižmo

Sladká vôňa bieleho pižma.

Zloženie: (Reg. CE 648/2004): <5% katiónové povrchovo aktívne látky. Ostatné zložky: farbivá, parfum, butylfenyl methylpropional, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone. NICKEL TEST

Pracie gély

 • Prací gél na biele prádlo

Zmes povrchovo aktívnych látok, mydla a aktívneho kyslíka robí tento detergent dokonalým pri vysokých teplotách na veľmi špinavých predmetoch, ako sú obrusy, obrúsky, kuchynské utierky a biele listy, alebo veľmi odolnými farbami.

Zloženie: (Reg EC. 648/2004): 5-15% aniónové a neiónové povrchovo
aktívne látky, amfoterné povrchovo aktívne látky, bielidlo na báze kyslíka

Ostatné zložky: vôňa, hexyl cinnamal, linalool, butylfenyl methylpropional, zahusťovadlá, matné činidlá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, odpeňovadlá.

 • Prací gél na farebné prádlo

Umožňuje kombinovať biele aj farebné prádlo, a to vďaka špeciálnej molekule, ktorá blokuje farebnú kontamináciu. Chráni odev pred vyblednutím a je vhodný pre všetky typy vlákien

Zloženie: (ES Reg. 648/2004): 5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, amfoterné povrchovo aktívne látky

Ostatné zložky: parfum, geraniol, linalool, benzyl salicylate, zahusťovadlá, odpeňovadlá, konzervanty, matné činidlá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

 • Prací gél pre deti a citlivú pokožku

EcoBolle vytvoril PRE DETI ideálny prostriedok na pranie detskej bielizne., zaručuje účinné pranie a odstraňovanie škvŕn.

Zloženie: (ES Reg. 648/2004): 5 až 15%: aniónové tenzidy, <5% neiónových tenzidov, mydla.

Ďalšie zložky: parfum, zahusťovadlá, kalidlá, protipeniace činidlá, farbivá, methylisothiazolinone, methylcloroisothiazolinone

 • Prací gél so zvýšeným účinkom dezinfekcie

Prací prostriedok SANITIZER. Jeho dvojitý vzorec odstraňuje najodolnejšie škvrny a hĺbkovo dezinfikuje. Ideálny na ručné a strojové umývanie, pri
nízkych teplotách a na všetky typy vlákien.

Zloženie: (ES Reg. 648/2004): 5-15% aniónové povrchovo aktívne
látky, neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo.

Ostatné zložky: parfumy, linalool, kumarín, geraniol, zahusťovadlá, odpeňovadlá, matné činidlá, farbivá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

Prostriedky na podlahy

 • Prípravok na podlahu HYPNOTIK

Tekutý čistiaci prostriedok na umývanie a čistenie domácnosti, kuchyne, kúpelne, na všetky druhy podláh a umývateľných povrchov, odstraňuje aj tie najodolnejšie nečistoty a zanecháva ich lesklé so sviežou vôňou inšpirovanou slávnou toaletnou vodou Hypnotic Dior.

Zloženie: (ES Reg č 648/2004.): <5% neiónové povrchovo aktívne látky, DPM

Ostatné zložky: parfum, farbivá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

 • Prípravok na podlahu so zvýšeným účinkom dezinfekcie

Koncentrovaný tekutý detergent s vysokou baktericídnou silou, ktorá ho robí účinným dezinfekčným prostriedkom. Používa sa s vynikajúcim dezodorizačným účinkom a zanecháva povrchy príjemne voňajúce.

Zloženie: (ES Reg č 648/2004.): < 5% neiónové povrchovo aktívne látky, Benzalconio Cloruro, DPM.

Ostatné zložky: parfum, farbivá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone. Camphor, Dipentene, Eucalyptus Globulus oil, NICKEL TEST

Prostriedky na riad

 • Prostriedok na umývanie riadu Koncentrovaný citrón Plus

Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu s citrónom, ktorý odstraňuje mastnotu , čo zaručuje dokonalé umytie aj na najchúlostivejších častiach riadu, odstraňuje zápach, pričom je šetrný k vašim rukám.

Zloženie: (Nariadenie ES č. 648/2004): 5-15% aniónové povrchovo aktívne látky; <5%: neiónové povrchovo aktívne látky, Edta

Ďalšie zložky: metylchloroizotiazolinón, metylizotiazolinón, farbivá, parfém, NICKEL TEST

Univerzálne čističe

 • Prostriedok na umývanie skiel, okien a kryštálu

Ideálny prostriedok na čistenie skla, okien, kryštálových predmetov, lustrov, obkladov, obzvlášť vhodný na čistenie skiel okuliarov, zrkadiel a citlivých predmetov všeobecne. Dodáva lesk ošetreným povrchom bez oplachovania s príjemnou vôňou.

Zloženie: (Reg. CE č 648/2004 ) <5% izopropylalkohol, amfotérne povrchovo aktívne látky.

Ostatné zložky: parfum, farbivá, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

 • Prostriedok na odstránenie vodného kameňa

Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa na každodenné použitie v kuchyni, kúpeľni, účinný aj pri najodolnejších usadeninách. Zanecháva povrchy čisté a dezinfikované, odstraňuje vodný kameň, vápenec a zabraňuje jeho ukladaniu , pôsobí do hĺbky.

Zloženie: (Reg. CE č 648/2004 ): <5% kyseliny fosforečnej, neiónové povrchovo aktívne látky.

Ostatné zložky: parfum, farbivá,NICKEL TEST

 • WC gél na odstránenie vodného kameňa

Špeciálny prostriedok na čistenie toaliet. Jeho gelové zloženie má lepivé vlastnosti, vďaka čomu účinne odstraňuje nečistoty a vodný kameň a zanecháva vašu toaletu čistú, dezinfikovanú a lesklú.

Zloženie: (Reg. CE č 648/2004 ): 5-15% kyselina chlorovodíková, <5% neióniové povrchovo aktívne látky

Ostatné zložky: parfém , farbivá

Kozmetika

 • Sprchový gél a šampón CAPRI

Sprchový gél a šampón z vyváženej zmesi jemných povrchovo aktívnych látok a hydratačných prostriedkov. Je vhodný na časté umývanie vlasov a tela bez narušenia fyziologickej rovnováhy, jeho jemná vôňa zanecháva príjemný pocit pohody.

Ideálny na každodenné používanie a po športovaní.

Zloženie: 75-100% Aqua. 5-15% Sodium Laureth Sulfate. < 5% Cocamidopropyl betaine,Sodium cloride, Parfum, Methylisothiazolinone, Methylcloroisothiazolinone, CI4209, CI45430. NICKEL & CHROME TEST, DERMA TEST